مقالات و قطعات ادبی و اخبار

یکی دیگر از گروههای سلفی جهادی که با دلارهای نفتی کشورهای عربی و امریکا و رژیم صهیونیستی تغذیه می شود حزب التحریر است.

نگاهی به تاریخچه این حزب و عقاید آنها نشان دهنده انحراف آنها و تبدیل شدنشان به یک گروه تروریستی می باشد.

کافی است نگاهی به بیانیه این حزب در سایتهای اجتماعی و فضای عنکبوتی بیندازید آنگاه متوجه می شوید چگونه به اسم اسلام علیه آن تیغ می کشند و چگونه با افکار و عقاید سلفی و تکفیری مسلمانان را قتل عام می کنند.شاهکارهای این گروه رامی توان در یوتیوب با انفجارها و قتل وکشتارها که به عهده گرفته اند مشاهده کرد.

برای مثال این گروه از سال گذشته با شروع حوادث سوریه شعار آغاز شدن خلافت اسلامی از شام را سر داده اند .بیانیه حزب که در فیس بوک منتشر شده به این شرح است.

دولت خلافت اسلامی به اذن خدا نزدیک است!

  برادران

 86 سال گذشت وامت اسلامی بر همین حال است ، 86 سال گذشت و امت اسلامی پشت سر هم قربانی میدهد  بدون اینکه ثمره ان را ببیند و 86 سال است که امت اسلامی همانند کودکان یتیم بر سر سفره فرومایگان زانو زده است.

86 سال است که خداوند هیبت و شکوه ما را از دل دشمنانمان زدوده است. 86 سال است که امت اسلامی مانند توپ در بین کفار دست به دست می شود . 86 سال است و امور امت اسلامی به دست دشمنان اداره می شود . 86 سال است که ما را سستی و رخوت گرفته است ، پس آیا وقت آن نرسیده است که بهترین فرزندان امت امور آن را اداره کنند؟ آیا وقت آن نرسیده است که نوادگان خالد و صلاح الدین و ابا عبیده مجد و شکوه اجداد بزرگوارشان را با برپایی خلافت اسلامی و آزاد سازی سرزمینها و بندگان و برپایی دین و حمایت از کرامت ، بازگردانند واعاده نمایند؟ آری ، به خدا سوگند که وقت آن فرا رسیده ، پس چه راهی برای  مسلمانان در شرق و غرب عالم غیر از خلافت باقی مانده است؟

چه راهی جز خلافت برای مسلمانانی می رسد که صبح و شام در عراق و فلسطین و کشمیر و چچن و افغانستان و غیره کشته می شوند، باقی مانده است؟

چه راهی جز خلافت برای مسلمانان امروز باقی مانده است که حرمتهایشان هتک می شود و زنانشان صبح و شام فریاد وامعتصماو وا اسلاما و واخلیفتا بر می اورند؟

چه راهی جز خلافت برای مسلمانان باقی مانده تا آنها را به جایگاه والای بین ملتها برساند تا با دربرداشتن رسالت اسلام ، پیام آورهدایت و بهترین الگو و اسوه  برای همه بشریت باشند؟

 و به اذن الهی با خلافت

رنگهای زیبای سعادت را مثل فجر صبح بازمی گردانیم

و دنیا را تازه می گردانیم چنانچه  صبح با نغمه های سحر تازه می گردد

و به هستی تیره و تار صفا و پاکی را باز میگردانیم

پس آسمان با بخشش خیر خود و با بشارت بارانهای خود ما را فیض می بخشد

و این جزای کسانی است که در این راه صبر پیشه کرده

و هر که در این راه صبر کرده و  خداوند را شکرگزار باشد ، بهشت خداوند به او عطا خواهد شد

و بگو همت کنید و یقین داشته باشید ، پس به زودی نتیجه آن را کاشته اید درو خواهید کرد.

خدایا سایه خلافت را به زودی بر سر ما بیفکن و ما را با پیروزی و جانشینی در روی زمین قدرت و تمکین عطا فرما

 (وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ 40 الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ)

همانا خلافت سنگر مستحکم و حبل متین و امان و امنیت و پناهگاه خائفین و قبله گمشدگان است که در آن عدالت آسمانی و فراوانی و نیکبختی و شادی است و خلافت،قصاص و حیات است و معاش و ثبات است و بهترین راه برای اعتلای کلام الهی است .

 برادران ، خلافت دولت اسلامی است و خلیفه است که شرع را تطبیق می دهد و عرصه سیاسی برای تطبیق احکام اسلامی و اجرای آن است و دعوت به جهاد است

همانا خلافت گوهر دردانه  تاج واجبات است و با گم شدن آن امت به بیراهه می رود . خلافت شرع و حدود الهی را برای ما جاری می سازد و اجرای حدود الهی بسا پر نعمت تر از چهل شب و روز بارش باران بر روی زمین است . برای جنگجویان و رهپویان آن خیر دنیا و اخرت است و خلافت همه اش خیر است و بلکه خیر اندر خیر است و به خدا سوگند که جمیع خیرات است.

 برادران: مصیبتها و آلامی بر امت ما آمده است که نهایت و پایانی برای آن نیست ، پس آیا راه خلاصی برای نجات از این آلام و مصیبتها وجود دارد؟

 کسانی که قضایای امت اسلامی را پیگیری میکنند به این حقیقت رسیده اند که هیچ راه حلی جز خلافت برای حل جمیع مشکلات امت اسلامی وجود ندارد ، و حقایق ملموس بر این مدعا گواه است و هیچ جای شبهه ای در آن نیست ، بلکه این حقایق تاکید دارند که جز راه حل ریشه ای خلافت ، همه راهها منتهی به سستی و خواری و اتلاف وقت و کوشش گشته و هیچ پیشرفتی برای امت اسلامی و قضایای آن و لو یک سانتیمتر رو به جلو وجود ندارد ، و هر راه حلی جز خلافت موجب عقب ماندگی و درماندگی امت خواهد شد و شواهد این مدعا بسیار است :

قضيه اشغال فلسطین که از سال 48 آغاز شد و تا کنون ادامه دارد و بجای ریشه کن کردن اشغالگر و کیان یهود فلسطین رو به تحلیل رفتن نهاد و کیان یهود راسختر و محکمتر شد..

در سودان نیز به دلیل ضعف حکام تقسیم شد و امروزسودان جنوبی و فردا نوبت دارفور و وادی نیل است..

در اندونزی تیمور شرقی جدا شد و و فردا نوبت اقلیم آچه خواهى رسيد

عراق و افغانستان به دست کفار اشغال شد..

و همین مقدار برای بیان رنجهای امت اسلامی کافیست و آنچه بر سر ما آمده است از دیکته های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی امت اسلامی را دچار فقر مرکب کرده ..

****

آرم حزب التحریر 

این گروه که اخیرا به گروهی جهادی در صحنه سوریه تبدیل شده اند پرچم سرخرنگ را انتخاب کرده اند و با انتشار طرحهایی به دشمنی آشکار خود علیه ایران و سوریه و حزب الله و شیعیان اقرار می کنند .

وجه مشترک گروههای جهادی  سلفی و تکفیری ،چهار موضوع است

1- بر اندازی حکومت علوی رافضی نصیری در شام 

2- مبارزه با ایران و شیعیان و از بین بردن آنها برای زمینه چینی ایجاد خلافت اسلامی اهل سنت بر مبنای سنت پیامبر (ص)

3- ایجاد خلافت اسلامی در سراسر کشورهای اسلامی که از شام آغاز می شود که برای این مدعای خود به حدیثی از پیامبر اسلام اشاره می کنند

4- آزاد سازی قدس از چنگال یهود

در حالیکه از سوریه  تا مرزهای فلسطین اشغالی و قدس تنها چند کیلومتر فاصله است ! این گروههای سلفی تکفیری وهابی ، آخرین هدف خود را آزاد سازی قدس قرار داده و دشمن را در جوار خود ندیده و به قتل عام برادران مسلمان خود در سوریه مشغول هستند.

در طرح دیگری از این حزب در فیس بوک رمضان سال 2012 آغاز حوادث تعیین کننده برای برپایی خلافت اسلامی خواهد بودهمچنین این حزب در طرحی دیگر هدف قیام خود را براندازی حکومت سوریه و ایران و حزب الله به این شکل نمایش داده است


حزب التحریر همچنین در طرحی دیگر آرزوی خود را برای برپایی خلافت اسلامی در شام در طرح زیر به نمایش گذاشته است


برای آگاهی از اهداف این حزب و اعمال تروریستی آن ،کافی است نگاهی به اینترنت و سایتهای اجتماعی این حزب بیندازیم .

ادامه دارد...

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۲۸ساعت 0:1  توسط سارا مومنی  |